جولای 23, 2015 3:15 ق.ظ

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی و عضو فعلی کانون وکلای مرکز درگذشت

پایگاه خبری حق و حقوق نیوز: محمد فرض پور ماچیانی یکی از اعضای اصلی هیات مدیره کانون وکلای مرکز، صبح امروز (چهارشنبه) ۳۱ تیر ماه پس از تحمل یک دوره بیماری سرطان ریه در سن ۶۴ سالگی به دیار باقی شتافت.
 فرض‌پور ماچیانی متولد ۱۳۳۰ و دانش آموخته حقوق از دانشکده حقوق دانشگاه تهران و تحصیلات تکمیلی در انگلستان بود. دادیاری دادسرای عمومی، دادرس دادگاه‌های عمومی تهران، ریاست دادگاه‌های عمومی صلح و حقوقی یک و دو تهران از جمله سوابق قضایی این استاد حقوق به شمار می‌رفت. فرض‌پور ماچیانی همچنین در دوره اول و سوم انتخابات مجلس شورای، نمایندگی مردم آستارا را بر عهده داشت. عضویت در شش دوره هیات مدیره کانون وکلای مرکز و نایب رییسی کانون وکلا از دیگر سوابق این وکیل دادگستری و استاد حقوق به شمار می رفت.
اطلاعیه روابط عمومى کانون وکلاى دادگسترى مرکز به این شرح است :
انا لله و انا الیه راجعون
با اندوه فراوان عروج جناب استاد محمّد فرض پورماچیانى عضو محترم هیات مدیره کانون وکلاى دادگسترى مرکز و اسوه ى تقوى و اخلاص را به آگاهى مى رساند. مراسم تشییع آن فقید ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه ۹۴/۵/۱از مقابل کانون مرکز و آیین تدفین و خاکسپارى روز جمعه ۹۴/۵/۲ در زادگاه آن مرحوم واقع درماچیان شهرستان رودسر برگزار مى شود. ضمناً مراسم ختمى از سوى کانون مرکز در روز یکشنبه ۹۴/۵/۱۱ از ساعت ۱۴ الى ۱۵/۳۰ در مسجد نور واقع در میدان فاطمى برگزار مى باشد.
روابط عمومى کانون وکلاى دادگسترى مرکز

وب سایت حق و حقوق  این ضایعه را به خانوادۀ محترم ایشان و جامعۀ وکالت ایران تسلیت می گوید

نظر خود را با ما در میان بگذارید