سپتامبر 4, 2015 3:44 ب.ظ

نفرات برتر سامانه آزمون آنلاین وب سایت حق و حقوق تا این لحظه

جهت ورود به سامانه آزمون آنلاین از این قسمت اقدام کنید

پایگاه خبری حق و حقوق نیوز : به اطلاع حق گستران فرهیخته می رساند تا امروز حدود 50 نفر در سامانه آزمون آنلاین شرکت کرده و خود را مورد ارزیابی قرار داده اند که در بین این 50 نفر شرکت کننده که رو به افزایش است تا به حال افراد  ذیل الذکر به ترتیب  رتبه های اول تا سوم را کسب نموده اند:

1-  alireza  abdollahpour  با کسب  106.67 نمره (88.89 %)

2-  سجاد   تسلیمی با  کسب  78 نمره (65 %)

3-  ستایش  سهرابی با کسب 52.67 نمره (43.89 %)

تذکرات:
1- فرایند برگزاری آزمون برای داوطلبینی که تا به حال شرکت نکرده اند ادامه دارد.
2- داوطلبینی که یکبار در” آزمون جامع آزمایشی وکالت 94 یک شرکت نمودند دوباره شرکت نکنند و منتظر بمانند تا به زودی آزمونهای جدید بارگذاری گردد تا همه داوطلبان فقط یکبار در آن شرکت کنند. نام داوطلبینی که بیش از یکبار در آزمونها شرکت می کنند متاسفانه در لیست سه جایزه فرهنگی به سه داوطلب برتر آزمونها قرار نخواهند گرفت. لذا اسامی داوطلبانی که دوبار یا بیشتر در آزمون شرکت کرده اند یا زود تر از موعد مقرر (حداقل 18 دقیقه) فضای آزمون را ترک کرده اند از لیست اعلامی حذف شده است.
3- داوطلبان با شرایط کامل و در فرصت مناسب در سامانه آزمون آنلاین شرکت کنند تا بتوانند از این فرصت مغتنم به نحو احسنت استفاده کنند و آزمون را به صورت کامل با موفقیت پشت سر بگذارند تا محک جدی خوبی برای برنامه ریزی آنان جهت انتخاب کانون یا انتخاب گرایش ارشد و یا تقویت نقاط قوت یا شناخت نقاط ضعف علمی و یا…. باشد.
4- لطفاً در هنگام ثبت نام حتماً ایمیل معتبر خود را جهت ثبت نام  در قسمت مربوطه و برای سهولت اطلاع رسانی سامانه آزمون آنلاین وارد کنید.
5- سوالات، نظرات، ایده ها، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص کلیه بخش های سایت علی الخصوص قسمت دانلود رایگان و سامانه آزمون آنلاین را می توانید در انتهای همین صفحه از قسمت ارائه نظرات یا از طریق فرم “ارتباط با ما “به ما انتقال دهید. همچنین لطفاً همیشه در نظر سنجشی ستون سمت چپ سایت شرکت کنید تا با در نظر گرفتن نتایج این نظرسنجی توسط گروه علمی موسسه حق گستران فعالیتهای وب سایت حق و حقوق از نظر کمی و کیفی گسترش یابد.
preview“شمع به کبریت گفت: از تو میترسم تو قاتل من هستی کبریت گفت: از من نترس از ریسمانی بترس که در دل خود جای دادی!! عامل نابودی انسان ها تفکرات منفی خودشان است نه عوامل بیرونی…“ 

حق و حقوق

نظر خود را با ما در میان بگذارید

2 دیدگاه

  پاسخ رضا باباجانی:

  سلام خسته نباشید من بار اول که آزمون آنلاینو دادم، بعد اتمام، پایان آزمونو میزنم ولی ثبت نمیشه..بعدش دوباره با یک کاربری جدید میرم شرکت میکنم ک تایید میشه..بعد ترازو ک میبینم اون بار اولیه هم ک شرکت کردم میاد..که میشه ۲ بار و اسمم حذف میشه..آزمون اول هم اینطور شد

  پاسخ استاد میثم اکبری:

  سلام
  شما 7 بار در آزمونها شرکت کردید ما همه آزمونهایی که شرکت کردید یکبار حذف می کنیم
  شما سه کار انجام بدید لطفاً
  1- یکبار مرورگر سیستمتون رو رفرش منید(کنترل و اف پنج را بفشارید)
  2-دوباره با نام کاربری جدید ثبت نام کنید
  3-حتماً ایمیل معتبرتون رو ثبت کنید
  موفق باشید