می 17, 2015 12:16 ق.ظ

نتایج آزمون کارشناسان رسمی قوه قضائیه ۹۳ اعلام شد

حق و حقوق : آزمون کارشناسان رسمی دادگستری مرکز امور مشاوران حقوقی و کارشناسان قوه قضائیه که ثبت نام آن ثبت نام از ۲۵ شهریور تا ۱۵ مهر ۱۳۹۳ انجام شده بود، روز جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۳ به صورت متمرکز در شهر تهران برگزار شد.

پذیرفته شدگان در این مرحله از آزمون باید برای انجام مصاحبه و ارائه مدارک لازم در زمان هایی که متعاقبا اعلام خواهد شد به مرکز امور مشاوران حقوقی و کارشناسان رسمی قوه قضائیه در تهران مراجعه کنند.

در اطلاعیه مرکز امور مشاوران حقوقی و کارشناسان رسمی قوۀ قضائیه آمده است افرادی که نتیجه آزمون آنها قبول می باشد لازم است به نکات ذیل توجه کنند:

۱- این افراد به عنوان قبول نهایی تلقی نشده و قبولی نهایی آنها منوط به تایید مدارک آنها توسط مرکز و قبولی در مصاحبه شفاهی و تایید گزینش می باشد.

۲- لازم است این افراد جهت ارائه و بررسی مدارک، در تاریخی که متعاقبا از طریق وبسایت www.23055.ir اعلام خواهد شد، با همراه داشتن مدارک ذیل به ساختمان اصلی مرکز به نشانی تهران، بلوار آفریقای شمالی، خیابان گلفام، پلاک ۵۴ مراجعه نمایند.

الف- اصل و کپی برابر اصل کارت ملی

ب – اصل و کپی برابراصل شناسنامه

پ – اصل و کپی برابر اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( آقایان)

ت – اصل و کپی برابر اصل مدرک کارشناسی مرتبط با رشته مورد تقاضا

ث – اصل و کپی برابر اصل مدارک دال بر بومی بودن ( شامل مدرک دیپلم در استان مورد تقاضا و یا سند سکونت و یا اجاره نامه مربوط به استان مورد تقاضا)

ج- اصل گواهی ۵ سال سابقه فعالیت مرتبط با رشته مور تقاضا

نظر خود را با ما در میان بگذارید