آگوست 20, 2015 6:28 ب.ظ

مرکز آزمون آنلاین وب سایت حق و حقوق افتتاح شد

اکنون یک آزمون با نام آزمون جامع وکالت 94 یک فعال می باشد

پایگاه خبری حق و حقوق نیوز: به اطلاع حق گستران فرهیخته می رساند همزمان با آغاز دوران جمع بندی و تست زنی از ابتدای شهریور 1394 سامانه آزمون آنلاین وب سایت حق و حقوق افتتاح گردید.

مرکز آزمون آنلاین حق و حقوق درصدد است که با تالیف، تدوین و بارگذاری تست های استاندارد دروس حقوقی با پاسخ تشریحی جهت آمادگی در آزمونهای وکالت، قضاوت ،سردفتری، ارشد و دکتری  و آزمون های استخدامی حقوقی کمک شایانی را به  حق گستران جامعه حقوقی کشور کند.امید است که فعالیتهای گسترده وب سایت حق و حقوق ( وابسته به موسسه حق گستران) موجبات رضایت شما مخاطبین فرهیخته را فراهم آورد چه اینکه رضایت خالق در گروه رضایت مخلوق می باشد.

روش استفاده از سامانه آزمون آنلاین در مرکز آزمون آنلاین وب سایت حق و حقوق  به شرح ذیل الذکر می باشد:

1- از طریق این قسمت وارد سامانه شوید. همچنین از قسمت هدر (آیکونهای فوقانی سایت) با کلیک روی عبارت آزمون آنلاین هم می توانید وارد سامانه شوید.

2- بعد از ورود به سامانه با انتخاب یک آزمون به قسمت ثبت نام، جهت ورود به آزمون هدایت خواهید شد لذا ثبت نام خود را کامل کنید و حتما نام کاربری و پسورد( رمز عبور) خود را یادداشت کنید تا جهت شرکت مجدد در آزمونهای مختلف (که در آینده نزدیک بارگذاری خواهد شد) از آن استفاده کنید.

3- بعد از مطالعه مشخصات آزمون ، با کلیک روی عبارت آغاز آزمون به صفحه آغاز آزمون  هدایت خواهید شد و می توانید آزمون خود را آغاز کنید.

5- بعد از شرکت در آزمون همزمان مدت زمان انتخاب شده برای برگزاری آزمون سپری می شود و شما باید تاقبل از اتمام مدت تعیین شده بعد از پاسخ دادن به سوالات روی دکمه پایان آزمون که در انتهای صفحه آزمون قرار دارد کلیک کنید تا به صفحه دیدن پاسخ تشریحی سوالات و نتیجه آزمون ( اعم از رتبه در شرکت کننده ها، درصد ، تراز و تعداد گزینه های صحیح ، غلط و نزده و…) هدایت شوید.

6- حالا با شرکت در یک آزمون شبیه سازی شده حقوقی هم می توانید داشته ها و نداشته های علمی خود را محک بزنید و در صدد برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود باشید و تصمیمات درست خود را در حیطه برنامه ریزی یا انتخاب کانون یا انتخاب گرایش و…. اخذ کنید اما هیچ گاه نا امید نشوید  و به تلاش خود با پشتکار بیشتر ادامه دهید.

نکته مهم 1: برای جلوگیری از تضییع حقوق دیگران هر فرد فقط یکبار می تواند در هریک از آزمونها شرکت کند. لذا پیشنهاد موکد می شود حتماً با آمادگی کامل علمی و در یک فرصت مناسب در آزمون شرکت کنید.

نکته مهم 2: برخی از آزمونهای تکدرس ( آدک ، جزا و …) و موضوعی (قوانین خاص، آرای وحدت رویه، کاراگاههای آموزشی و ..) مختص داوطلبان و دانشجویان کلاسهای حضوری استاد اکبری می باشد که فقط آنان می توانند با رمز گروه کلاسی خود وارد فضای آزمون منتخب شوند و در آزمون شرکت کنند.

نکته مهم 3 : به نفرات برتر هر آزمون جایزه نفیس فرهنگی اهدا خواهد شد. لذا لطفاً در زمان ثبت نام جهت شرکت در آزمون برای ارتباط بعدی با ما ایمیل خود را صحیح وارد کنید.

برای ورود به مرکز آزمون آنلاین وب سایت حقو حقوق روی لوگو وب سایت کلیک کنید

موسسه حقوقی حق گستران عصر نوین

لطفا جهت هرگونه سوال، انتقاد و پیشنهاد یا طرح ایده و درخواست برطرف کردن اشکالات تایپی آزمون آنلاین و … از این قسمت یا با رایانامه HogHogH.net@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید