آگوست 18, 2015 3:29 ق.ظ

قوانین خاص مهم درس آیین دادرسی کیفری در آزمون وکالت 94

اختصاصی وب سایت حق و حقوق : مرجع تخصصی مطالب حقوقی

 حق و حقوق : موسسه حق گستران افتخار دارد برای اولین بار در فضای مجازی همه قوانین خاصی مهمی که در آزمون وکالت ، قضاوت ، ارشد و دکتری  94-95 جهت آمادگی به پاسخگویی  سوالات درس  آیین دادرسی کیفری 94  نیاز می باشد را در این یادداشت تقدیم حق گستران فرهیخته جامعه حقوقدانان کند.

قوانین خاص مهم درس آیین دادرسی کیفری در آزمون وکالت 94  همراه با خلاصه چند رای وحدت رویه (726 تا 740) جهت دانلود رایگان توسط موسسه حق گستران آماده شد.

جهت دریافت کلیک کنید

منتظر ارائه خدمات رایگان موسسه حق گستران باشید.

با ما همراه باشید

پی نوشت:
1- این بسته آموزشی قوانین خاص مهم ، همان قوانینی است که ابتدا قرار بود برای دانشجویان موسسه چتر دانش بابل با رمز اعلامی در وب سایت حق و حقوق  بارگذاری شود که به تقاضای عده کثیری از مخاطبین و اعضای خبرنامه حق گستران برای عموم انتشار یافت. ضمناً دانشجویان گروه اول موسسه چتردانش شهرستان بابل حتماً قوانین جدید التصویبی را  که در بند 3 پی نوشت  این یادداشت معرفی و اضافه شده را دریافت و مطالعه کنند.
2- این قوانین خاص گلچینی از قوانین خاص  آیین دادرسی کیفری جدید می باشد که از نظر نگارنده مهمتر و مستعد سوال در آزمون های حقوقی سال جاری می باشند.
3- در کنار این قوانین دریافتی قوانین جدید التصویب( کیفری -جزا ) زیر را هم حتماً مطالعه کنید:
الف- قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در این  قسمت مطالعه کنید
ب- 13 ماده از ‌قانون تشکیل دادگاه‌های عمومی و انقلاب مصوب ۱۳۷۳ نسخ نشده است را در این  قسمت مطالعه کنید
 ج- قانون نحوه اجرای محکومیتهای مالی 93 را در این  قسمت مطالعه کنید
د- قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و شرح قوانین مهم آن را در این  قسمت مطالعه کنید

همچنین می توانید متن نهایی و کامل قانون آیین دادرسی کیفری با اعمال آخرین اصلاحات 94 را از این قسمت دریافت و مطالعه کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید