جولای 10, 2015 2:53 ق.ظ

اطلاعیه شماره یک جذب اختصاصی قضات نوبت اول 1394

حق و حقوق نیوز : به اطلاع داوطلبان حائز شرایط آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات، مصوب 1392/02/28، می‌رساند زمان آغاز مصاحبه‌ها، روز شنبه مورخ 1394/05/24 خواهد بود؛ داوطلبان لازم است نکات زیر را مدنظر قرار دهند:
· ملاک قبولی در مصاحبه‌های جذب اختصاصی سال جاری با توجه به ظرفیت موردنیاز قوه قضائیه، نمره تراز داوطلبان خواهد بود.
· دعوت از داوطلبان علاوه بر ارسال پیامک به ‌صورت تلفنی و از طریق شماره تماس‌هایی است که زمان ثبت‌نام در سامانه جذب اختصاصی، وارد نموده‌اند.
· زمان شروع مصاحبه، در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 13 و پنجشنبه ساعت 7:30 صبح، خواهد بود.

مدارک موردنیاز در روز مصاحبه:

1. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن.
2. اصل و تصویر کارت ملی.
3. اصل و تصویر تمام مدارک تحصیلی (کارشناسی و بالاتر برای داوطلبان دانشگاهی / سطح 2 و بالاتر برای داوطلبان حوزوی).
الف- برای داوطلبانی که مشغول به تحصیل می­ باشند، علاوه بر مدارک مقاطع قبلی، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و اصل و تصویر کارت دانشجویی نیز الزامی است.
ب- درصورتی‌که داوطلب، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد است و فقط واحد درسی مربوط به پایان‌نامه برای او باقی‌مانده است، باید از آموزش دانشگاه مربوطه، گواهی مبنی بر اینکه نامبرده تمامی واحدهای آموزشی خود را پشت سرنهاده و فقط واحد درسی پایان‌نامه برای او باقی‌مانده است، اخذ نماید و در روز مصاحبه به دبیر جلسه تحویل دهد.
4. اصل پروانه وکالت و تصویر صفحه مشخصات آن برای وکلای دادگستری.
5. گواهی تأیید 5 سال سابقه کاری متوالی و مؤثر به‌عنوان مشاور یا وکیل پایه‌یک دادگستری از مرجع ذی‌ربط برای وکلای دادگستری.
6. اصل گواهی رتبه‌های اول تا دهم آزمون وکالت کانون‌های استانی و رتبه‌های اول تا پنجاهم آزمون سراسری مرکز امور مشاوران و وکلای قوه قضائیه و آزمون وکالت کانون مرکز، به تأیید مراجع مربوط.

ملاحظات:

1- داوطلبانی که در روز مصاحبه مدارک مندرج در این اطلاعیه را به همراه نداشته باشند از شرکت در مصاحبه منع خواهند شد.
2- تمامی مدارک فوق باید در برگه­های سایز A4 تهیه‌شده باشند.
3- در خصوص بند 5 به اطلاع وکلاء و مشاوران محترم دادگستری می­رساند، شرط دعوت به مصاحبه، ارائه گواهی با مندرجات مذکور دربند مورداشاره است. این دسته از داوطلبان باید گواهی مربوط را از طریق شماره دورنگار 88199519-021 به اداره کل آزمون و جذب ارسال نمایند

شماره تماس روابط عمومی:

داوطلبان می­توانند همه‌روزه از طریق شماره تماس‌های زیر از ساعت 8 الی 14 سؤالات خود را مطرح نمایند: 88199519 و 88199520-021.

محل مصاحبه:

تهران- تقاطع خیابان سمیه و خیابان حافظ – روبروی دانشگاه امیرکبیر – ساختمان شماره 3 قوه قضائیه(معاونت منابع انسانی)– طبقه نهم.
                                                                                  
   اداره کل آزمون و جذب

نظر خود را با ما در میان بگذارید