ژوئن 24, 2015 9:34 ق.ظ

شعب دانشگاه عدالت فاقد مجوز و غیر قانونی هستند

حق و حقوق : شورای گسترش آموزش عالی باتوجه به عدم اخذ مجوز ایجاد شعبه توسط دانشگاه غیردولتی عدالت از این شورا، تأسیس شعبه در دبی، پردیس بین المللی جنوب، واحد خواهران و سایر شعبات توسط این دانشگاه  و هرگونه پذیرش دانشجو در شعب فاقد مجوز (اعم از رشته های مصوب شورای گسترش آموزش عالی) را فاقد وجاهت قانونی اعلام و مسئولیت آن را به عهده مسئولان آن دانشگاه دانست.

همچنین این شورا با پذیرش دانشجو در ۴ رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه غیردولتی عدالت مصوب شورای گسترش آموزش عالی شامل علوم اقتصادی، حقوق جزا و جرم شناسی ، حقوق خصوصی و الهیات و معارف اسلامیفقه و مبانی حقوق اسلامی، موافقت کرد.

براساس این گزارش، مجموعا ۸۰ نفر از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور و آزمون اختصاصی دراین چهار رشته پذیرش خواهند شد که حداکثر ۲۰ نفر در هر کد رشته پذیرش خواهند شد .

همچنین شورای گسترش موافقت کرد که در مقطع دکتری دانشگاه غیردولتی عدالت در ۴ رشته علوم اقتصادی، حقوق جزا و جرم شناسی ، حقوق خصوصی، و الهیات و معارف – فقه و مبانی حقوق اسلامی مجموعاً ۲۸ نفراز طریق آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی و آزمون اختصاصی پذیرش شوند، که جمعاً حداکثر ۷ نفر در هر کد رشته صرفاً برای واحد تهران پذیرش خواهند شد، و شورای گسترش تاکید کرد، داوطلبان آزمون اختصاصی آن دانشگاه منحصر به طلاب حوزه های علمیه است.

نظر خود را با ما در میان بگذارید