دسامبر 27, 2015 9:41 ق.ظ

زمان قطعی اعلام نتایج آزمون وکالت94 -بسته ویژه خبری دوم

اختصاصی وب سایت حق و حقوق : مرجع تخصصی مطالب حقوقی

دوخبر ویژه در خصوص وکالت و قضاوت

پایگاه خبری حق و حقوق نیوز: در دومین  بسته خبری وب سایت حق و حقوق هرچند که اخبار جدید زیادی بیان نشده اما امیدوارم از نظر اهمیت خبرها این بسته مورد قبول شما حقوقدانان فرهیخته باشد.

1- علی رغم پیگیری مستمری که دوستان بنده جهت برقراری تماس با اسکودا و کانون وکلای مرکز داشته اند متاسفانه نتوانستند مصاحبه ای را با مسئولین امر ترتیب دهند. اما همکاران ما جهت اطلاع رسانی صحیح و شفاف راه دیگری را در پیش گرفته و طی تماسی که با روابط عمومی خبرگزاری ایسنا داشته اند . واحد حقوقی حبرگزاری ایسنا تاریخ 15 بهمن را تایید نموده و بیان داشته که خبرنگار وی اشتباهی نکرده است لذا با توجه به مقدمات فوق نتایج ازمون وکالت 94 با بی تدبیری کامل ۶٩ روز از زمان برگزاری آزمون به سمع و نظر داوطلبان خواهد رسید و بیش از ۶٠ هزار داوطلب همچنان باید این استرس و سردرگمی را تحمل کنند ….
البته این نکته را هم از قول آقای کشاورز گوشزد کرده اند که ممکن است نتایج زودتر اعلام شود و تاریخ مذکور حداکثر مدت زمانی است که باید حتماً نتایج اعلام شود.
امیدوارم به زودی کسی به داد جامعه حقوقدانان برسد و این همه قدرت را که مقدمه بی تدبیری در کانون وکلای کشور شده را به نفع همه جامعه حقوقی کاهش دهد ………… امیدوارم البته.

آیا می دانید تا چند ماه قبل هیچ یک از مراکز ابطال تمبر وکالتی کانون وکلا ی تهران، کارت خوان نداشته اند؟(امیدوارم  به منظورم پی برده باشید)!!!

همچنین امید است وکالت در محاکم اجباری  و تخصصی شود تا به تبع آن اولاً وکلایی که همیشه از بی کاری گلایه دارند از این وضع خلاص شوند و همچنین ظرفیت پذیرش کانون وکلا هرچه زودتر افزایش یابد تا جوانان حقوقدان و تحصیل کرده این کشور هرچه زودتر به جرگه وکلای کشور بپیوندند و به شغل شریف وکالت بپردازند.

در خاتمه بنده حرفی ندارم جز اینکه بگویم واقعا متاسفم واقعاً….

با تشکر از همکار عزیز آقای مجتبی زارع جهت پیگیری خبر اعلام نتایج قطعی وکالت

2- بزودی یادداشت “گزینش قضات قوه قضاییه در یک نگاه” که به صورت شفاف و صمیمانه به سوالات شما در خصوص گزینش و مراحل آن پاسخ داده شده است در همین سایت منتشر خواهد شد.

کانال تلگرام حق گستران

نظر خود را با ما در میان بگذارید