سپتامبر 6, 2015 11:25 ب.ظ

دومین آزمون جامع آزمایشی وکالت 94 بارگذاری شد

جهت ورود به سامانه آزمون آنلاین از این قسمت اقدام کنید

پایگاه خبری حق و حقوق نیوز: به اطلاع حق گستران فرهیخته می رساند دومین آزمون جامع آزمایشی وکالت 94 بارگذاری شد.لطفاً به نکات زیر توجه کنید:
۱- فرایند برگزاری آزمون برای داوطلبینی که تا به حال در هیچ آزمونی شرکت نکرده اند به مدت محدود ادامه دارد.
۲ داوطلبینی که یکبار در” آزمون جامع آزمایشی وکالت ۹۴ یک شرکت نمودند دوباره شرکت نکنند و با آمادگی کامل و در فرصت مقتضی در” آزمون جامع آزمایشی وکالت ۹۴ دو” شرکت کنند.
3 داوطلبینی که بیش از یکبار در آزمونها شرکت می کنند متاسفانه در لیست سه جایزه فرهنگی به سه داوطلب برتر آزمونها قرار نخواهند گرفت. لذا اسامی داوطلبانی که دوبار یا بیشتر در آزمون شرکت کرده اند یا زود تر از موعد مقرر (حداقل ۱۸ دقیقه) فضای آزمون را ترک کرده اند از لیست اعلامی حذف خواهد شد.
4- داوطلبان با شرایط کامل و در فرصت مناسب در سامانه آزمون آنلاین شرکت کنند تا بتوانند از این فرصت مغتنم به نحو احسنت استفاده کنند و آزمون را به صورت کامل با موفقیت پشت سر بگذارند تا محک جدی خوبی برای برنامه ریزی آنان جهت انتخاب کانون یا انتخاب گرایش ارشد و یا تقویت نقاط قوت یا شناخت نقاط ضعف علمی و یا…. باشد.
5- لطفاً در هنگام ثبت نام حتماً ایمیل معتبر خود را جهت ثبت نام در قسمت مربوطه و برای سهولت اطلاع رسانی سامانه آزمون آنلاین وارد کنید در غیر این صورت متاسفانه حساب کاربری داوطلب آزمون مسدود خواهد شد
6- بزودی آزمونهای جدید مباحث مهم درس آین دادرسی کیفری بارگذاری خواهد شد.
7- سوالات، نظرات، ایده ها، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص کلیه بخش های سایت علی الخصوص قسمت دانلود رایگان و سامانه آزمون آنلاین را می توانید در انتهای همین صفحه از قسمت ارائه نظرات یا از طریق فرم “ارتباط با ما “به ما انتقال دهید. همچنین لطفاً همیشه در نظر سنجشی ستون سمت چپ سایت شرکت کنید تا با در نظر گرفتن نتایج این نظرسنجی توسط گروه علمی موسسه حق گستران فعالیتهای وب سایت حق و حقوق از نظر کمی و کیفی گسترش یابد.

جهت ورود به سامانه آزمون آنلاین لطفاً روی بنر زیر کلیک کنید

سامانه آزمون آنلاین حق و حقوقبا ما همراه باشید

نظر خود را با ما در میان بگذارید