دسامبر 28, 2015 5:30 ب.ظ

جدیدترین اخبار آزمون دکتری 95

ثبت نام ۵ هزار نفر در آزمون دکتری95

تمدید مجدد مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری94

پایگاه خبری حق و حقوق نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز ثبت‌نام دکتری ۹۵ گفت: تاکنون بیش از ۵ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۵ هزار و ۵۸۸ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

وی افزود: زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۵ تا روز سه شنبه ۱۵ دی ماه ادامه دارد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت و ظرفیت جدید دکترای سال ۹۴ تاساعت ۲۴ فردا سه شنبه ۸ دی ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبان واجد شرایط شرکت کننده در آزمون دوره دکترای نیمه متمرکز سال ۹۴ که تا کنون برای انتخاب کد رشته محل‌های مرحله تکمیل ظرفیت و ظرفیت‌های جدید آزمون مذکور اقدام نکرده‌اند مهلت انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ فردا سه شنبه ۸ دی ماه تمدید شد.

وی ادامه داد: این دسته از داوطلبان ضرورت دارد بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه‌ای که روز چهارشنبه دوم دیماه و اطلاعیه اصلاحیه ششم دیماه که روی سایت سازمان سنجش اموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته با رعایت ضوابط و شرایط در صورت واجد شرایط بودن نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه از امکان ویرایش اطلاعات خبر داد و گفت: داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته نموده‌اند در صورتی که با توجه به اطلاعیه ۶ دی ماه نیاز به اصلاح کد رشته امتحانی خود را دارند می‌توانند در مهلت تعیین شده نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

توکلی در پایان در مورد تعداد داوطلبانی که انتخاب رشته نموده‌اند نیز گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز دوشنبه ۷ دی‌ماه ۹۵۰۱ نفر نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده‌اند.

تمدید مجدد مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری94 

ثبت نام تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۸ دی ادامه خواهد داشت

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سال ۹۴ با انتشار اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته، تا  سه شنبه ۸ دی ماه تمدید شد.

دکتر حسین توکلی – مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: تاکنون ۹ هزار و ۵۰۱ نفر برای مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۹۴ ثبت نام کرده اند.

وی افزود: اصلاحیه جدید دفترچه راهنمای انتخاب رشته  منتشر شده است و بر اساس آن برخی از رشته ها دچار تغییرات حذف و اضافه شده اند که داوطلبان می توانند با توجه به این تغییرات نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: هر داوطلب می تواند بر اساس ضوابط و با توجه به شرایط کدرشته های اعلام شده، حداکثر ۱۰ کد رشته را انتخاب کند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه برای معرفی برای طی کردن سایر شرایط در هفته سوم دی ماه اعلام می شود.

پی نوشت:
ولادت پیامبر خوبی ها (حضرت محمد (ص)) و موسس مذهب جعفری (امام جعفر صادق (ع) و روز «اخلاق و مهرورزی» را به عموم مسلمانان و هموطنان عزیز و حق گستران فرهیخته تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

به کانال رسمی وب سایت حق و حقوق

با نام حق گستران در خبر رسان تلگرام بپیوندید

نظر خود را با ما در میان بگذارید