مرداد 16, 1394 4:00 ب.ظ

اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور

در اطلاعیه سازمان سنجش مدارک لازم و برنامه زمانی مراجعه داوطلبان به دستگاه های مربوطه اعلام شده است

پایگاه خبری حق و حقوق نیوز: سازمان سنجش آموزش کشور، کارنامۀ مرحلۀ دوم آزمون استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ را منتشر کرد. در مرحلۀ قبل نمرات داوطلبان اعلام شده بود و از داوطلبانی که حائز حد نصاب نمره شده بودند خواسته شده بود تا نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند، در این مرحله بر اساس اطلاعات داوطلبان و با اعمال سوابق خدمتی و بومی گزینی و سهمیه کارنامۀ داوطلبان تنظیم شده است و داوطلبان حائز نمره و شرایط باید با در دست داشتن مدارک و طبق برنامه اعلام شده به سازمان های مربوطه مراجعه کنند.

شما داوطلبان گرامی می توانید برای مشاهده اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت مرحله دوم آزمون استخدامی مشترک مورخ 1/3/94 دستگاههای اجرایی کشور ، از این قسمت اقدام نمایند.

اطلاعیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

متن اطلاعیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور درخصوص مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش) پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور را از این قسمت مشاهده کنید.

 

نظر خود را با ما در میان بگذارید