دسامبر 27, 2015 6:50 ب.ظ

تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴

بخش ویژه آزمون دکتری را از این قسمت ملاحظه کنید

مهلت ثبت نام تا روز سه شنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۴ تمدید شده است

حق و حقوق نیوز : مهلت ثبت نام جهت شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون‌ دکتری نیمه متمرکز سال‌ ۹۴ تا ساعت ۲۴ فردا دوشنبه ۷ دی ماه تمدید شد. دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: تاکنون بیش از ۷ هزار نفر در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده اند.

توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۴، می توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنما نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰ کد رشته‌ اقدام کنند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تمدید مهلت ثبت‌نام در پذیرش رشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال ۱۳۹۴ و اصلاحیه اطلاعیه مورخ ۲/۱۰/۹۴
۱۳۹۴/۱۰/۰۶
 پیرو اطلاعیه مورخ ۹۴/۱۰/۲ به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در پذیرش رشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۳۹۴می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۴/۱۰/۶) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که تا روز سه شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۸ نیز بتوانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. لذا کلیهمتقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه و مذکور و نیز با در نظر داشتن موارد ذیل به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی:www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. ضمنا داوطلبانی که قبلا اقدام به انتخاب رشته نموده‌اند، در صورتی که با توجه به مندرجات این اطلاعیه نیاز به اصلاح کدرشته‌های انتخابی خود دارند، می‌توانند تا روز سه شنبه ۸/۱۰/۹۴ نسبت به ویرایش کدرشته‌های انتخابی خود اقدام نمایند.
الف) موارد حذفی از اطلاعیه مورخ ۹۴/۱۰/۲:
کدرشته محل‌های ۴۶۴۳ (روزانه) و ۴۶۴۶ (نوبت دوم) از کدرشته امتحانی ۲۴۴۵ (شیلات گرایش عمل‌ آوری فرآورده‌های شیلاتی) مربوط به دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار حذف شده و پذیرش دانشجو در این کدرشته محل‌ها انجام نخواهد شد.
ب) رشته‌ محل‌های جدید علاوه بر رشته های مندرج در اطلاعیه مورخ ۹۴/۱۰/۲:
کدرشته امتحانی
نام رشته – گرایش
کد محل تحصیل
دوره تحصیلی
نام دانشگاه
ظرفیت
۲۲۱۰
زمین شناسی تکتونیک
۲۱۶۸
روزانه
دانشگاه گلستان
۱
۲۲۱۰
زمین شناسی تکتونیک
۲۱۷۱
نوبت دوم
دانشگاه گلستان
۱
۲۱۰۶
علوم اقتصادی گرایش اقتصاد نظری
۱۱۸۷
پردیس خودگردان
دانشگاه شیراز
(محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه)
۴
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

به کانال رسمی وب سایت حق و حقوق

با نام حق گستران در خبر رسان تلگرام بپیوندید

نظر خود را با ما در میان بگذارید