ژوئن 8, 2015 1:04 ق.ظ

اولین سالگرد تاسیس وب سایت حق و حقوق وابسته به موسسه حق گستران

 عرض سلام و ادب دارم خدمت مخاطبین خاص وب سایت حق و حقوق وابسته به موسسه حق گستران عصرنوین.
خدا رو شاکریم که یکسال توفیق داشتیم با همراهی صمیمانه شما دوستان از بدو تاسیس این سایت فعالیتهای حقوقی، آموزشی و پژوهشی موسسه را به فضای مجازی انتقال دهیم. بنده قصد دارم در این یادداشت که به بهانه اولین سالگرد تاسیس وب سایت حق و حقوق وابسته به موسسه آموزشی- پژوهشی حق گستران نگاشته شده، فعالیتهای متنوع و منحصر به فرد این موسسه رو در سال جاری معرفی کنم.
فعالیتهای جدید و در حال انجام این موسسه که توسط وب سایت حق و حقوق در حال انتشار است به شرح ذیل می باشد:
1- آغاز ثبت نام طرح پیامکی مطالعه نکات قانون جدید آیین دادرسی کیفری (جدید) مصوب 1392 که به زودی اطلاعیه آن ، انتشار پیدا می کند.
2- آغاز تدریس قانون جدید آیین دادرسی کیفری به صورت سریال صوتی در موسسه حق گستران با همکاری شبکه مجازی رسانه حقوق
3- آغاز بارگذاری فایلهای جزوات جدید اعم از جزوه قانون آیین دادرسی کیفری جدید ، جزوه قانون مجازات اسلامی جدید و بهترین جزوات و مقالات به روز حقوقی و کیفری همراه با قبول کلیه سفارشات تهیه جزوات و کتاب در فروشگاه تخصصی وب سایت حق و حقوق
5- راه اندازی پیج لاین حقوقی موسسه حق گستران در شبکه اجتماعی لاین با آی دی : HogHogH.Net

line haqgostaran

6- آغاز برگزاری کارگاههای آموزشی مختلف رایگان که زمان و مکان آن به زودی از طریق سایت و شبکه های اجتماعی موسسه اعلام خواهد شد.
7- آغاز برگزاری گسترده کلاسهای گروهی(در سطح کشور) و خصوصی(منحصراً در شهر تهران) توسط اساتید مجرب و بنام کشوری اعم از دکتر عبدالعلی توجهی ، دکتر سید حسین هاشمی و استاد علی فلاح و… جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید به رایانامه HogHogH.Net@GMAIL.COM پیام ارسال کنید.
8- آغاز فعالیت مشاوره در انجام پروژه های حقوقی توسط مجرب ترین اساتید حقوقی از طریق ارسال سفارشات به رایانامه : HogHogH.Net@GMAIL.COM
در ضمن جهت دریافت مشاوره رایگان و کوتاه حقوقی ،آموزشی ،تحصیلی و … می توانید از لینک زیر به قسمت مرکز مشاوره حقوقی وب سایت حق و حقوق
9- آغاز فعالیت پایگاه خبری حق و حقوق نیوز با بهترین و به روز ترین اخبار تخصصی و حقوقی کشور
10- آغاز ارائه خدمات مختلف و متنوع حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی که اهم خدمات قابل ارائه عبارت است از : قبول وکالت و طرح دعاوی مختلف در سراسر کشور علی الخصوص شهر تهران و تنظیم قراردادهای مختلف حقوقی ، ارائه کلیه خدمات حسابداری و حسابرسی ، مشاوره مالی و مالیاتی ، تنظیم دفاتر قانونی ، ارائه اظهارنامه مالیاتی و گزارش فصلی و ارزش افزوده، ثبت شرکت و برند تجاری به توسط مجرب ترین کادر حقوقی در موسسه حق گستران عصرنوین و حتی ارائه خدمات در محل فعالیت شما مخاطبین عزیز.

جهت ارائه سفارش و کسب اطلاعات بیشتر و طرح ، انتقادات ، پیشنهادات و ایده های جدید می توانید از طرق زیر با ما در تماس باشید.

 

رایانامه :
HogHogH.Net@GMAIL.COM
Info@HogHogH.Net

سامانه پیامکی :
4666 00 2666 3000

و در صورت ضرورت تماس با شماره های:
شماره های تماس:
4037 021 0912
1807 177 0937

با تشکر و تجدید احترام
میثم اکبری
مدیر موسسه حق گستران

نظر خود را با ما در میان بگذارید