دسامبر 28, 2015 4:36 ب.ظ

اظهارات کشاورز برای روشن شدن ذهن داوطلبان آزمون وکالت

آقای کشاورز بچه های حقوق اصول را کاملاً مطالعه نمودند اما از تعارض در کلامتان سردرگم هستند
کاش ایشان در خصوص تعارض زیر در سخنان خود نیز توضیحاتی می دادند

حق و حقوق نیوز: رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) توضیحاتی را درباره‌ اعلام نتایج آزمون وکالت برای روشن شدن ذهن داوطلبان ارائه داد.

بهمن کشاورز در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ اعلام نتایج آزمون وکالت سال ۹۴ گفت: در این زمینه سخنانی گفته شده که لازم است برای روشن شدن ذهن داوطلبان توضیحاتی ارائه شود.

وی درباره‌ اینکه مطرح شده «اسکودا باید پاسخگوی افکار عمومی باشد و به راحتی نمی‌توان گفت که اعلام نتایج در ۱۵ بهمن ماه انجام خواهد شد» گفت: این سخن در قسمتی کاملا درست است و اسکودا پاسخگوی افکار عمومی است و از آن مهمتر حامی و حافظ حقوق ۶۸ هزار داوطلب است که بر سر صدم‌ها رقابت می‌کنند لذا آنچه برای ما مهم است این است که به هیچ وجه دقت فدای سرعت نشود.

کشاورز تاکید کرد:‌ قاعدتا کسانی که حقوق خوانده‌اند باید درس اصول را هم خوانده باشند و با مفهوم غایت هم آشنا باشند و متوجه شوند که نتایج ممکن است هر لحظه اعلام شود، اما غایت و نهایت آن ۱۵ بهمن ماه خواهد بود.

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) تصریح کرد: مطمئنا سعی خواهد شد نتایج آزمون وکالت با رعایت نهایت دقت و احتیاط هر چه زودتر اعلام شود.

و در پایان اظهار امیدواری کرد که مسائل مربوط به آزمون وکالت متاثر از نزدیک‌بودن انتخابات هیات مدیره کانون محترم مرکز نباشد.

پی نوشت :
کاش آقای کشاورز رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) در خصوص تعارض زیر هم توضیحاتی رو بیان می کردند:
ایشان در 28 آذر با خبرنگار ایسنا مصاحبه انجام دادند و بیان داشتند که به دلیل تاخیر در اعلام کلید سئوالات آزمون وکالت سال ۹۴، احتمالا نتایج این آزمون هم با تاخیر اعلام شود و علت عمده تاخیر در رابطه با اعلام کلید واژه سئوالات آزمون وکالت بر روی سایت سازمان سنجش مربوط به این سازمان است.
اما ایشان مجدداً در تاریخ 5 دی ماه با خبر نگار ایسنا مصاحبه جدیدی انجام دادند و بیان داشتند ظرف یکی دو روز آینده کلید سئوالات آزمون وکالت 94 را به سازمان سنجش ارایه می‌دهیم.
تعارض این دو مصاحبه و نتیجه گیری
چگونه است که ایشان در 5 دی ماه بیان داشتند ظرف دو روز آینده کلید سوالات به سنجش داده خواهد شد اما در 28 آذر خودشان بیان داشتند علت تاخیر در اعلام نتایج نگذاشتن کلید سوالات بر روی سایت ساز مان سنجش می باشد.حال سازمان سنجش باید کدام کلید را منتشر می کرد و نکرد در حالی که هنوز کلیدی به دستش نرسیده و  تازه قرار است به زودی کلید سوالات به سازمان داده شود ؟؟!!

حتماً قاعده تقدم و تاخر تغییر کرده!!!

نظر خود را با ما در میان بگذارید