ژانویه 10, 2016 10:26 ق.ظ

استخدام ۲۵۰۰ نفر در شهرداری‌های سراسر کشور

آزمون استخدامی در ۲ بهمن سال جاری برگزار می‌شود

حق و حقوق نیوز: مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از استخدام ۲۵۰۰ نفر در شهرداری‌های سراسر کشور بر اساس آزمونی که در ۲ بهمن سال جاری برگزار می‌شود، خبر داد.
محمد حسن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، درباره آزمون استخدامی در شهرداری‌های سراسر کشور، اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل وزیر کشور ۲۵۰۰ نفر در مشاغل تخصصی شهرداری‌ها و عملیاتی آتش‌نشان‌ها مشغول به کار می‌شوند.
وی ادامه داد: استخدام این تعداد منوط به برگزاری آزمون است. این آزمون در ۲ بهمن سال جاری در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود.
حسن‌آبادی افزود: در این آزمون امتیازاتی نیز برای ایثارگران، افراد بومی و کارکنان قراردادی شهرداری‌ها در نظر گرفته شده است که کارکنان قراردادی به ازای هر سال کارکردشان در شهرداری رتبه‌بندی می‌شوند.
مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خاطرنشان کرد: در این آزمون ۱۲۰ سؤال مطرح شده که ۹۰ سؤال آن تخصصی در حوزه مشخص شده و ۳۰ سؤال نیز مربوط به هوش و استعدادیابی است.
حسن‌آبادی خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی ۲۵۰۰ نفر در شهرداری‌های سراسر کشور با مسئولیت استانداری‌ها برگزار می‌شود و وزارت کشور تنها نقش نظارت‌کننده دارد.
وی یادآور شد: به غیر از شغل آتش‌نشانی و راهور قطار شهری بانوان نیز می‌توانند در مشاغل مختلف در این آزمون شرکت کنند.
مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت‌های استانداری‌های سراسر کشور نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.
حسن‌آبادی خاطرنشان کرد: افرادی که در این آزمون استخدام می‌شوند باید ۷ سال تعهد استخدامی در حوزه قبول شده بدهند.

به کانال رسمی وب سایت حق و حقوق

با نام حق گستران در خبر رسان تلگرام بپیوندید

نظر خود را با ما در میان بگذارید