ژانویه 15, 2017 12:25 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان سهمیه آزاد آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای بوشهر

اسامی پذیرفته شدگان سهمیه آزاد آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای بوشهر

ابهام در وضعیت پذیرفته شدگان بومی و ایثارگر

پایگاه خبری حق و حقوق – کانون وکلای دادگستری بوشهر، اسامی ۲۰ نفر را به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون وکالت ۹۵ در سهمیۀ آزاد اعلام کرد.

 

ظرفیت این کانون به موجب مجوز کمیسیون نیاز، تعداد ۴۰ نفر کارآموز برای سال ۱۳۹۵ تعیین شده بود که از این تعداد:

الف) ۲۵ درصد به سهمیه ایثارگرانی که موفق شوند ۷۰ درصد نمره آخرین نفر سهمیه آزاد را احراز نمایند، اختصاص می یابد.

ب) ۲۵ درصد سهمیه به افراد بومی که ۸۰ درصد نمره آخرین نفر سهمیه آزاد را احراز نمایند و مابقی از بین سهمیه آزاد گزینش خواهند شد. چنانچه افراد مندرج در بندهای الف و ب  موفق به کسب حداقل نمره پیش بینی شده نگردند، از سهمیه آزاد جذب خواهد شد.

با توجه به اینکه کانون بوشهر، اسامی ۲۰ نفر را به عنوان پذیرفته شدگان سهمیه آزاد این کانون اعلام کرده است، قاعدتاً باید ۱۰ نفر داوطلب بومی و ۱۰ نفر داوطلب ایثارگر، نمرۀ مورد نیاز برای قبولی را کسب کرده باشند که این امر، به ویژه در سهمیۀ ایثارگران مورد تردید است.

لذا ضرورت دارد مسئولین این کانون با انتشار اطلاعیۀ جداگانه ای نسبت به نمرات کسب شده و نحوۀ پذیرش این دو گروه نیز اطلاع رسانی لازم را انجام دهد.

در این صفحه از اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۵ اطلاع پیدا می کنید

 

اسامی پذیرفته شدگان سهمیه آزاد آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای بوشهر

نفرات اول تا بیستم آزمون ورودی سال ۱۳۹۵ کانون وکلای دادگستری استان بوشهر می بایست با در دست داشتن مدارک (کپی تمام صفحات شناسنامه ۲ برگ برابر اصل، کپی کارت ملی ۲ برگ برابر اصل، کپی پایان خدمت ۲ برگ برابر اصل، ۸ قطعه عکس، پرینت کارنامه، کپی مدرک تحصیلی کارشناسی برابر اصل و اصل تمامی مدارک) جهت ثبت نام در تاریخ دوم بهمن ماه و در وقت اداری در محل کانون حضور به هم رسانند.

* برای کسانی که قبلاً شاغل در ادارات دولتی یا مؤسسات عمومی بوده اند، نامه انفکاک از خدمت ضروری است

 

نظر خود را با ما در میان بگذارید