ژانویه 15, 2017 3:35 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای مازندران

اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای مازندران

معترضان به نتایج تا ۲ بهمن برای اعلام اعتراض خود فرصت دارند

پایگاه خبری حق و حقوقکانون وکلای دادگستری مازندران، که پیشتر ظرفیت این کانون در آزمون وکالت ۹۵ را ۶۰ نفر اعلام کرده بود، اسامی ۶۱ نفر را به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام کرد.

معترضان به این نتایج، می بایست ظرف پنج روز از تاریخ انتشار اسامی (امروز، ۲۶ دی) الی پایان وقت اداری ۲ بهمن ۹۵، اعتراض خود را بر روی فرم پیوست، به این کانون تقدیم نمایند.

برای دریافت فرم اعتراض به نتیجه آزمون ورودی سال ۱۳۹۵ کانون های وکلای دادگستری ایران کلیک کنید

اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای مازندران

شرایط و زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی وکالت سال ۱۳۹۵

از پذیرفته شدگان آزمون ورودی وکالت (اعم از سهمیه آزاد و ایثارگران) برای تشکیل پرونده و انتخاب محل اشتغال به کارآموزی و وکالت دعوت بعمل می آید که رأس ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۵/ ۱۱/۹۵ از ردیف ۱ الی ۳۰ سهمیه آزاد و چهارشنبه ۶/۱۱/۹۵ از ردیف ۳۱ الی آخر سهمیه آزاد و ایثارگر با همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به ضوابط اعلام شده در آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت سال۱۳۹۵، در کانون وکلای دادگستری مازندران واقع در ساری خیابان مازیار حضور به هم رسانند.

مدارک لازم:

اصل و کپی برابر اصل شده مدرک تحصیلی (کسانی که دارای مدرک بالاتر از کارشناسی هستند مکلفند مدرک تحصیلی دوره کارشناسی را ارائه دهند)؛

تبصره ۱. منظور از مدرک تحصیلی – دانشنامه دوره کارشناسی در رشته حقوق و فقه و مبانی حقوق اسلامی یا معادل آن از دروس حوزوی و دانشگاهی با تأیید مرجع صالح می باشد.                                                                                       

تبصره ۲. تاریخ اخذ مدرک فارغ التحصیلی پذیرفته شده باید حداکثر تا تاریخ ۵/۹/۹۵ باشد.

اصل و کپی برابر اصل شده تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی ۲ نسخه در کاغذ A4؛

اصل و کپی برابر اصل شده کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای آقایان) درکاغذ A4؛

تبصره: تاریخ پایان خدمت یا معافیت پذیرفته شده باید حداکثرتا تاریخ ۵/۹/۹۵ باشد.

اصل و کپی برابر اصل شده گواهی حضور داوطلبانه در جبهه جنگ، جانبازی، آزادگی و شاهد. (برای ایثارگران) درکاغذ A4 ؛

شش قطعه عکس ۴×3 با درج مشخصات متقاضی درپشت آن (عکس پرسنلی برای آقایان با کت و بانوان بارعایت پوشش اسلامی).

تصویر اسکن شده کلیه مدارک فوق و عکس متقاضی الزاماْ می بایست هنگام ثبت نام بر روی یک لوح فشرده (CD) با فرمت  PNG  با حداکثر حجم ۵۱۲ کیلوبایت برای هر یک از مدارک فوق تحویل شود.

 تـذکـــر:

الف. متقاضیان جهت برابر اصل نمودن مدارک خود به دادگستری یا دفاتر اسناد رسمی مراجعه نمایند.

ب . بدون همراه داشتن مدارک فوق، ثبت نام و تشکیل پرونده مقدور نخواهد بود.

ج. چون ثبت نام و تشکیل پرونده و انتخاب شهر کارآموزی و وکالت به ترتیب رتبه قبولی داوطلبان انجام می شود، از اینرو پذیرفته شدگانی که در موعد مقرر (ساعت ۹ صبح روزهای مذکور) مراجعه ننمایند حق اولویت خود را نسبت به انتخاب شهر از دست خواهند داد و اعتراضشان در این خصوص پذیرفته نخواهد شد .

د. پذیرفته شدگانی که فاقد شرایط مندرج در آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۵ اعلامی در سایت سازمان سنجش آموزش باشند،قبولی آنان کان لم یکن تلقی و کانون از ثبت نام آنان معذور است.

هـ . چنانچه هریک از قبول شدگان برای ثبت نام و تشکیل پرونده حداکثر تا تاریخ چهارشنبه ۱۶/۱۱/۹۵ به کانون وکلای دادگستری مازندران مراجعه ننمایند، عدم مراجعه آنان به منزله انصراف از ثبت نام جهت صدور پروانه کارآموزی تلقی شده و حق هیچگونه اعتراضی را در این مورد نخواهند داشت.

نظر خود را با ما در میان بگذارید