ژانویه 14, 2017 12:26 ب.ظ

اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت ۹۵ کانون وکلای گلستان

پایگاه خبری حق و حقوق – کانون وکلای دادگستری گلستان، اسامی ۲۵ نفر را به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون وکالت ۹۵اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری حق و حقوق به نقل از روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گلستان، معترضان به نتایج، ظرف مدت ۵ روز از تاریخ درج در روزنامه محلی «گلشن مهر» و سایت کانون می توانند اعتراض کتبی خود را به کانون وکلا تحویل نمایند.

شایان ذکر است که تمامی پذیرفته شدگان این کانون، از سهمیه آزاد هستند.

اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت ۹۵ کانون وکلای گلستا

 

نحوه و برنامه زمانبندی ثبت نام قبول شدگان:

قبول شدگان باید به ترتیب ردیف اعلام شده برای تشکیل پرونده و ثبت نام و تعیین محل اشتغال رأس ساعت ۸ صبح با به همراه داشتن مدارک زیر در کانون وکلای دادگستری واقع در گرگان، خیابان دوم لشکر (شهید نامجو)، کوچه هشتم، کانون وکلای دادگستری گلستان حضور بهم رسانند.

پذیرفته شدگان از رتبه ۱ تا رتبه ۱۲ در روز دوشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۴ و از رتبه ۱۳ تا ۲۵ در روز سه شنبه مورخ ۹۵/۱۱/۵ با درست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام و تعیین محل اشتغال به کانون وکلای دادگستری گلستان مراجعه نمایند.

عدم حضور در تاریخ مذکور و یا عدم ارائه مدارک لازم موجب عدم انجام ثبت نام و کان لم یکن تلقی شدن قبولی خواهد شد. ضمناً عدم حضور رأس ساعت ۸ صبح، موجب از بین رفتن حق تقدم در تعیین محل اشتغال خواهد شد و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

معترضان حداکثر ظرف مدت ۵ روز از تاریخ درج در روزنامه محلی «گلشن مهر» و سایت کانون می توانند اعتراض کتبی خود را به کانون وکلا تحویل نمایند.

مدارک لازم: (تمامی کپی ها الزاماً در کاغذ A4 تهیه شود)

• اصل و کپی برابر با اصل شده تمام صفحات شناسنامه (۲ سری)

• اصل و کپی برابر با اصل شده کارت ملی (۲ سری)

• اصل و کپی برابر با اصل شده مدرک تحصیلی دانشنامه یا گواهینامه موقت فارغ التحصیلی و یا گواهی صادره توسط دانشگاه که کلمه فارغ التحصیلی در مورد متقاضی در آن درج شده باشد. (۲ سری)

• اصل و کپی برابر با اصل شده کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت ـ مخصوص برادران ـ (۲ سری)

• ۱۲ قطعه عکس رنگی ۴*۳ که مشخصات کامل متقاضی پشت آن درج شده باشد.

• پرینت ثبت نام در آزمون کارآموزی وکالت سازمان سنجش کشور.

• یک عدد پوشه معمولی.

نظر خود را با ما در میان بگذارید