آگوست 24, 2015 4:35 ب.ظ

آزادی ۸۸ زندانی‌ جرائم غیرعمد در روز میلاد امام‌ رضا(ع)

پایگاه خبری حق و حقوق نیوز:بمناسبت دهه کرامت و در روز میلاد امام رضا (ع) در قالب طرح «یا ضامن آهو» 88 زندانی جرائم غیرعمد استان خراسان رضوی آزاد می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری حق و حقوق نیوز، در این طرح معنوی خادمان آستان متبرک حضرت ثامن الحجج علیه‌السلام در قالب 60 گروه اعزامی شامل 400 نفر از نیروهای معاونت اماکن متبرکه آستان رضوی و امور زائران آستان قدس برای آزادی 88 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد اقدام خواهند کرد.
این مراسم با حضور مدیرعامل ستاد دیه کشور، رئیس کل دادگستری، مدیرکل زندان‌ها و جمعی دیگر از مسئولان استانی در اول شهریور ماه در محل زندان مرکزی مشهد (وکیل آباد) برگزار خواهد شد.
مسئولان طرح «یا ضامن آهو» با هماهنگی ستاد دیه شعبه استان خراسان رضوی در صدد هستند پرونده‌های زندانیان جرائم غیرعمد سرپرستان خانواده و افرادی که برای مدتی طولانی در حبس به سر می‌برند را با همکاری شکات و حمایت نیکوکاران از بند حبس رهایی بخشند.
این برنامه از ماه گذشته با اعزام گروه‌هایی چند نفره از خادمان بارگاه ملکوتی امام هشتم که در امر وکالت و امور قضایی سررشته دارند، آغاز شده و با هیات ریش سفیدان سادات خدمه و خدمتگزاران رضوی به منظور اخذ گذشت رضایتمندانه از طلبکاران و اولیاءدم تداوم داشته و امید است تا روز میلاد مسعود امام رضا علیه‌السلام زمینه آزادی این 88 نفر به طور کامل فراهم شود.
طرح «ضامن آهو» برای سومین سال متمادی است که به همت مردم نوع دوست و به‌ویژه خادمان حرم رضوی برگزار می‌شود.

پی نوشت :
دهه ی کرامت و میلاد باسعادت علی ابن موسی الرضا علیه السلام بر حق گستران فرهیخته مبارک باد. شما مخاطبین عزیز می توانید برای زیارت آنلاین حرم رضوی از این قسمت اقدام کنید.
التماس دعا

نظر خود را با ما در میان بگذارید